Rembrandt van Rijn - Saskia

Lept, 16x13 cm, signováno dole uprostřed Rembrandt 1636. Kolem r. 1900. Volný list nalepený na papíře.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

31828. Saskia
Dražba ukončena:16.05.2019 18:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč