Rembrandt van Rijn - Procházka u řeky

Novotisk cca 50. léta 20. stol., 18x22 cm. Signováno vpravo dole Rembrandt. Rám, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

44682. Procházka u řeky
Dražba ukončena:14.05.2020 21:50:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč