Rembrandt van Rijn - Na loži

Lept, 9x11 cm. Signováno vlevo dole v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější otisk.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

100969. Na loži
Dražba ukončena:27.08.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč