Lept, 17x10 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Pozdější otisk.
Nejdelší strana: 31 cm
o autorovi: 1606 – 1669 Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci