Lept, 10x7 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Rembrandt 1634. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pozdější tisk.
Nejdelší strana: 24 cm
o autorovi: 1606 – 1669 Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.