Rembrandt van Rijn - Josef a Putifarka

Lept, 10x12 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Rembrandt. Pozdější otisk z původní desky. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

50328. Josef a Putifarka
Dražba ukončena:14.10.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč