Lept, 10x14 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Rembrandt 1644. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Pozdější otisk.
Nejdelší strana: 28 cm
o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.