Rembrandt van Rijn - Ježíš uzdravuje Lazara

Lept, 14x10 cm. Nesignováno. Novější otisk z původní desky. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

75350. Ježíš uzdravuje Lazara
Dražba ukončena:14.04.2022 22:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč