Rembrandt van Rijn - Ježíš uzdravuje

Lept, 14x10 cm. Signováno v tisku vpravo dole Rembrandt. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější otisk.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

110079. Ježíš uzdravuje
Dražba ukončena:21.01.2024 20:33:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč