Rembrandt van Rijn - Ježíš uzdravuje

Lept, 17x11 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

110035. Ježíš uzdravuje
Dražba ukončena:21.01.2024 20:08:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč