Rembrandt van Rijn - Ježíš u studny

Lept, 12x10 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozdějíš otisk. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

95919. Ježíš u studny
Dražba ukončena:28.05.2023 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč