Rembrandt van Rijn - Ježíš u pramene

Lept, 15x11 cm. Signováno vlevo dole v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější lept.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

60294. Ježíš u pramene
Dražba ukončena:16.06.2021 19:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč