Rembrandt van Rijn - Jan Asselyn

Lept, 22x17 cm. Nesignováno, list číslován 787. Volný list.

Pozn.: List mírně poškozen stářím. Pozdější otisk z původní desky.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

56921. Jan Asselyn
Dražba ukončena:18.03.2021 19:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč