Rembrandt van Rijn - Cesta vesnicí

Lept, 16x20 cm. Signováno vlevo dole v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pozdější otisk.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

40668. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:12.02.2020 22:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč