Rembrandt van Rijn - Biblický motiv

Lept, 16x13 cm. Signováno vpravo dole v tisku Rembrandt. Novější otisk z původní desky. Pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

75167. Biblický motiv
Dražba ukončena:13.04.2022 22:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč