Rembrandt van Rijn - Autoportrét

Lept, 12x10 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Rembrandt 1634. Pozdější otisk z původní desky ze začátku 20. století. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

55142. Autoportrét
Dražba ukončena:13.01.2021 19:51:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč