Rembrandt van Rijn - Autoportrét

Lept, 20x16 cm. Signováno vlevo nahoře Rembrandt 1639. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. List mírně poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

52457. Autoportrét
Dražba ukončena:12.11.2020 19:56:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč