Remake Helmut Newton, fotografie Jeff Kratochvíl - R.I.P.

Tisk na kartonu, rozměr tisku: 126x80 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 160 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
Remake Helmut Newton, fotografie Jeff Kratochvíl
87442. R.I.P.
Dražba ukončena:04.12.2022 20:44:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 04.12.2022 20:41:38 5305
1 000 Kč 04.12.2022 17:01:27 11375