Reiser

60866. Duchovní zátiší

popis: Olej na kartonu, 72x90 cm. Signováno vpravo dole Reiser. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton vyboulen.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč