Raymonda, Jakl, Michálek - Konvolut 10 obrazů s lesními motivy

Olejomalby, od 34x25 cm do 48x66 cm. Všechny signovány. Všechny rámovány, 1x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

129475. Konvolut 10 obrazů s lesními motivy
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:24.11.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč