Akryl na kartonu, 100x70 cm. Signováno vzadu Naďo 09. Nerámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1976 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.