Rastislav Michal - Ležící

Kombinovaná technika, 37x50 cm. Signováno vlevo dole XI 79 Michal. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1936-2022
Narozen v Teplicích. Studoval pražskou AVU v ateliéru figurální tvorby u profesorů Pelce, Holého a Součka. Studijní stipendium získal do Paříže. Věnoval se malbě, grafice a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

vydraženo top
88331. Ležící
Dražba ukončena:08.01.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč