Olej na plátně, 80x65 cm, rám, signováno vpravo dole.
1936 Teplice
Studoval AVU v Praze ( prof. Pelc, Holý, Souček) 1955 - 1961. Věnuje se malbě figurálních kompozic, aktů a portrétů. Zastoupen ve sbírkách NG, GHMP, AJG v Hluboké a mnohých dalších. Řada samostatných i kolektivních výstav.