Raoul Dufy

39368. Salon des Artistes décorateurs

popis: Litografie, 19x16 cm. Signováno Dufy. Volný list.

dražba ukončena: 15.01.2020 22:40:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 26.12.2019 16:28:01 51