Rambousek, Tondl, Milén - Soubor 3 kreseb

Od 14x17 cm po 30x22 cm. Signovány. Paspartovány.

Pozn.: Mírně poškozeno. Díla byla autory věnována J.Ch. Vondroušovi.

Rambousek, Tondl, Milén
34635. Soubor 3 kreseb
Dražba ukončena:19.09.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč