.. - Řetízek, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-27", délka 43 cm, hrubá hmotnost 19,91 g

Nejdelší strana: 20 cm

..
126369. Řetízek, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-27", délka 43 cm, hrubá hmotnost 19,91 g
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:05:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 000 Kč