Rakousko konec 18. stol. - Důstojnická křesadlová pistole model 1798

Nejdelší strana: 44 cm

Kov, dřevo, délka 44 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rakousko konec 18. stol.
128506. Důstojnická křesadlová pistole model 1798
Zbývá:5 dnů, 16 hodin
Konec dražby:27.11.2024 20:03:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:21 000 Kč