Rakousko - Uhersko - Werndl-Holub M1867

Nejdelší strana: 128 cm

Kov, dřevo, délka 128 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rakousko - Uhersko
152359. Werndl-Holub M1867
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:08:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč