Rakousko - Uhersko - Úřednický kord

Nejdelší strana: 90 cm

Kov, perleť, kůže, délka 90 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rakousko - Uhersko
151796. Úřednický kord
Dražba ukončena:28.12.2025 21:39:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč