Rakousko - Uhersko přelom 19. a 20. stol. - Vojenský služební kříž pro důstojníky II. tř. za 40/35 let služby

Nejdelší strana: 11 cm

3 vydání z let 1890 -1918, pozlacený bronz. Původní kazeta.

Pozn.: mírně poškozeno.

Rakousko - Uhersko přelom 19. a 20. stol.
130479. Vojenský služební kříž pro důstojníky II. tř. za 40/35 let služby
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:11.12.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč