Kombinovaná technika, 32x23 cm, signováno vlevo dole R. Tomic 1932, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1905 – 1988
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.