Rajko Tomic - Soubor 2 kreseb - Balkánské motivy

Kresby, 17x24 cm. Signovány vpravo dole Tomič 1931. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy i papíry mírně poškozeny.

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

302012. Soubor 2 kreseb - Balkánské motivy
Dražba ukončena:08.11.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.11.2019 22:14:43 219