Rajko Tomic - Přístavní město

Pastel, 32x24 cm. Signováno vpravo dole R. Tomic 1935. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

64724. Přístavní město
Dražba ukončena:29.08.2021 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč