Rajko Tomic - Plachetnice

Pastel, 32x24 cm. Signováno vpravo dole R. Tomič 1934. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

65446. Plachetnice
Dražba ukončena:19.09.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč