Rajko Tomic

65446. Plachetnice

popis: Pastel, 32x24 cm. Signováno vpravo dole R. Tomič 1934. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1988
Srbský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč