Rajko Tomic - Plachetnice

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Tomič 37. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

123443. Plachetnice
Zbývá:9 dnů, 6 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 800 Kč