Rajko Tomic - Loďky na pobřeží

Pastel, 32x48 cm. Signováno vlevo dole R. Tomič. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

48753. Loďky na pobřeží
Dražba ukončena:27.08.2020 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč