Rajko Tomic - Kuřák - Z Balkánu

Kombinovaná technika, 32x23 cm, signováno vpravo dole R. Tomic 1932, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

15772. Kuřák - Z Balkánu
Dražba ukončena:25.01.2018 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.01.2018 19:26:14 3472