Rajko Tomic

15772. Kuřák - Z Balkánu

popis: Kombinovaná technika, 32x23 cm, signováno vpravo dole R. Tomic 1932, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1988
Srbský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

dražba ukončena: 25.01.2018 21:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.01.2018 19:26:14 3472