Rajko Tomic - Ze Sarajeva

Kombinovaná technika, 32x44 cm, signováno vpravo dole R. Tomič 1936, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

6704. Ze Sarajeva
Dražba ukončena:01.12.2016 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč