Raimund Ondráček

61611. Zátiší s vázou

popis: Olej na kartonu, 43x51 cm. Signováno vpravo dole Ondráček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2021 20:17:35

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč