Raimund Ondráček

60734. Zátiší s ovocem a růžemi - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole R. Ondráček 1932. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 20:11:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč