Raimund Ondráček - Zátiší s ovocem a růžemi - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole R. Ondráček 1932. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

60734. Zátiší s ovocem a růžemi - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:30.06.2021 20:11:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč