Raimund Ondráček

60261. Pocta Antice

popis: Litografie, 59x39 cm. Signováno vpravo dole Ondráček 96. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 16.06.2021 19:28:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč