Olej na kartonu, 26x34 cm, signováno vlevo dole Raymond 89 a vpravo dole Ondráček 89, rám.
1913, Líšeň u Brna
Žák grafické speciálky v Brně (prof. Dillinger). Poté studia na AVU (1937-1940; prof. Šimon, Pukla). Zabýval se především volnou grafikou a církevním uměním.
Pozn.: Rám mírně poškozen.