Raimund Ondráček - Exotická vesnice

Litografie, 32x32 cm, rám, zaskleno, číslováno 10/50, datováno 1963 a signováno vpravo dole.

1913, Líšeň u Brna
Žák grafické speciálky v Brně (prof. Dillinger). Poté studia na AVU (1937-1940; prof. Šimon, Pukla). Zabýval se především volnou grafikou a církevním uměním.

3912. Exotická vesnice
Dražba ukončena:28.01.2016 22:07:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč 25.01.2016 21:33:44 1277