Rafael Smet - Zátiší

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vzadu Smet. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Malíř. Navštěvoval ZUŠ Nymburk, studuje na Art and Design Institute v Praze.
Svůj velmi precizní, klidný a rozvážný přístup k tvorbě převádí umělec do esteticky vyvážených a citlivě komponovaných obrazů. Předem promyšlený a připravený návrh poté důmyslně zpracovává pomocí olejomalby tak, aby dosáhl estetického výsledku. Ovlivnění digitálním světem se částečně promítá do jeho tvorby, kdy obrazy v podstatě existují na jakémsi pomezí tradiční olejové malby, a moderního způsobu ovlivněného fiktivními světy digitálního prostředí.

111503. Zátiší
Zbývá:4 dnů, 8 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 24.02.2024 20:19:59 604