Olej na plátně, 120x160 cm. Signováno vzadu Smet 2023. Nerámováno.
Nejdelší strana: 160 cm
o autorovi: Malíř. Navštěvoval ZUŠ Nymburk, studuje na Art and Design Institute v Praze.
Svůj velmi precizní, klidný a rozvážný přístup k tvorbě převádí umělec do esteticky vyvážených a citlivě komponovaných obrazů. Předem promyšlený a připravený návrh poté důmyslně zpracovává pomocí olejomalby tak, aby dosáhl estetického výsledku. Ovlivnění digitálním světem se částečně promítá do jeho tvorby, kdy obrazy v podstatě existují na jakémsi pomezí tradiční olejové malby, a moderního způsobu ovlivněného fiktivními světy digitálního prostředí.