Rafael Sadeler - Poustevník s růžencem

Mědirytina, 17x20 cm. Signováno vlevo dole v tisku Sadeler. Rok 1660. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: Člen rozsáhlé dynastie nejúspěšnějších vlámských rytců 16. a 17. století.

Rafael Sadeler
68051. Poustevník s růžencem
Dražba ukončena:10.11.2021 21:30:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč