Mědirytina, 17x20 cm. Signováno vlevo dole v tisku Sadeler. Rok 1660. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: Člen rozsáhlé dynastie nejúspěšnějších vlámských rytců 16. a 17. století.