Rafael Knobloch - Stará Praha

Nejdelší strana: 117 cm

Speciální technika konzervace barev horkým voskem zapuštěným do plátna, 115x93 cm. Signováno vlevo nahoře Rafael Knobloch. Rámováno.

o autorovi: 1944
Narodil se v Domažlicích. Grafik, keramik, restaurátor, textilní výtvarník. Vyučen kovářem, studoval u prof. Viktorina na SOŠV v Praze, externě u prof. Felcmana na VŠUP. Účastnil se úspěšně soutěže na výzdobu Kolovratského paláce.

vydraženo velký formát
117638. Stará Praha
Dražba ukončena:27.06.2024 20:32:43
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč