Nejdelší strana: 117 cm
Speciální technika konzervace barev horkým voskem zapuštěným do plátna, 115x93 cm. Signováno vlevo nahoře Rafael Knobloch. Rámováno.
o autorovi: 1944
Narodil se v Domažlicích. Grafik, keramik, restaurátor, textilní výtvarník. Vyučen kovářem, studoval u prof. Viktorina na SOŠV v Praze, externě u prof. Felcmana na VŠUP. Účastnil se úspěšně soutěže na výzdobu Kolovratského paláce.