Radko Mašata, Karel Šmíd, Šíma I.

35816. Soubor 3 kreseb: 2x krajina, 1x zátiší

popis: 22x20, 32x54 a 33x48 cm. Signovány Radko Mašata, Karel Šmíd, Šíma I. 1x volný list, 1x volný list nalepený na kartonu, 1x pasparta.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 16.10.2019 20:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč