Radim Malát - Vesnice

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vlevo dole Malát 59, rám.

2546. Vesnice
Dražba ukončena:28.05.2015 21:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč