Litografie, 49x38 cm, signováno vpravo dole Radek Pilař, volný list.
Pozn.: Papír mírně ušpiněn.
o autorovi: 1931 - 1993
Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě, režii.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč